Grindų įrengimas.

Informacija ruošiama

Grindų įrengimas.

Grindų skydų storis skiriasi atsižvelgiant į konstrukcijos ilgį ir R vertės reikalavimus. Parinkus pado sistemą, skydas dažnai naudojamas kartu su gręžtinių pamatų poliais, kur formuojamos konstrukcinės atramos.
Grindų skydui dažniausiai naudojama drėgmei atspari klijuota fanera. Taip suformuojamas lygus pagrindas vidaus grindų montavimui.
Kai patalpose numatomas įrengti grindinis šildymas, galimi panaudoti konstrukcijų šildymo būdai – šildymas elektra ir vandeniu.  Vamzdeliai tvirtinami ant suformuoto lygaus pagrindo ir užpilama betonu. Šiltas vanduo, tekėdamas grindyse esančiais vamzdeliais, sušildo betono masę, supančią vamzdelį. Betonas, pasižymintis geru šilumos laidumu ir didele šilumos akumuliacija, užtikrina, kad grindų paviršius šyla vienodai.
Skydo pado pagrindas yra lygus, todėl puikiai tinka įrengti bet kokiai grindų apdailos dangai. Galutinį interjero projektą verta patikėti dizaineriui, bet įvairių idėjų galima rasti internete. Renkantis grindis svarbu atsižvelgti į patalpų išdėstymą, apšvietimą, norimą sukurti nuotaiką. Natūralių grindų dangų pasirinkimas didelis: linoleumas, kamštinės dangos, akmens masės plytelės, natūralios kiliminės, kaučiuko dangos.

Susisiekite su mumis dabar!

Visada esame mielai pasiruošę bendradarbiauti. Užpildykite toliau pateiktą formą ir greitu metu su Jumis susisieksime

Spauskite įkelti arba tempkite failą čia.
Choose File
Dėkojame, jūsų užklausa, sėkmingai priimta.
Bandant išsiųsti pranešimą įvyko klaida. Pabandykite dar kartą vėliau.