Ecohouse – building systems.

Ecohouse suburia pažangiausias tvaraus būsto technologijas, kad tausotų energijos resursus ir pakeistų senus statybos metodus.
Didžiuojamės būdami gyvenamųjų mažaaukščių, vidutinio dydžio ir komercinių aukštos kokybės pastatų skydinių sistemų rinkos priešakyje.

Mūsų pastatų sistemos pritaikytos visoms sausoms pastatų struktūroms, įskaitant vidines ir išorines sienas, grindis, santvaras ir skydais dengtus stogus – suprojektuojame, gaminame ir pristatome visą jūsų pastato konstrukcinį apvalkalą.

Skydai yra surenkamieji, aukštos kokybės, lengvi statybiniai komponentai, naudojami išorinėse, vidaus sienose ir stoguose. Siūlome ne tik pilnus „SIP rinkinius“, bet ir tiekti atskirus komponentus statybų rinkos partneriams.

Mūsų konstrukcinės izoliuotos plokštės atitinka griežtus statybų reglamentus, bei Passivhaus standartų reikalavimus, kuris taikomas vėsesnio klimato zonai, suteikiant sistemos U vertes net 0,09 W / m²K.

ECOHOUSE sparčiai plečiasi, atliepia rinkos paklausą ir nuolat siekia pagerinti veiklos efektyvumą, atlikdami tyrimus ir našumo testus, įdiegdami integruotas valdymo sistemas ir trečiųjų šalių akreditacijas.
Mes dirbame įvairiuose statybos pramonės sektoriuose ir tapome rinkos lyderiais daugelyje privačių statybų ir komercinių statybos sektorių.

Pažangios namų statybos technologijos.

Mūsų patirtis, susijusi su greitomis, ekologiškomis pastatų sistemomis, kurios sumažina netvarką statybų aikštelėje ir laiką įgyvendinant projektus, tačiau nepaliekant kompromiso kokybės ar energijos efektyvumui.

Būdami novatoriais, Mes stengiamės teikti individualizuotą paslaugą, kuri viršija mūsų klientų lūkesčius, taip pat norime dirbti su NT vystytojais, savarankiškais statybininkais ir architektais.

Reikalavimai priestatams, naujiems pastatams, sodo namams ir gyvenamajam būstui gali būti pritaikyti kiekvienam klientui, o mūsų techninis personalas pasirengęs padėti nuo ankstyvo etapo iki pabaigos.
ECOHOUSE pripažindama, kad kai kurie inžinieriai, architektai ir statybininkai turi daugiau sužinoti apie konstrukcinių izoliuotų plokščių technologijos galimybes ir našumą, ECOHOUSE kviečia visus norinčius, ateities projektuose naudoti pažangias skydų surenkamas konstrukcijas, atvykti į mūsų gamyklą, kur bus pademonstruoti technologiniai sprendimai ir atsakyta į aktualius techninius klausimus.

Inovacijomis grįsta patirtis.

Plėsdamiesi ir sėkmingai įgyvendindami savo gamybinę bazę, grupės vadovai grindžia savo tvirtas vertybes.
„Suteikti galimybę gauti kokybišką būstą daugeliui žmonių, nes pigių būstų siūlymas nebūtinai reiškia žemos kokybės medžiagas, ankštus ir neišvaizdžius būstus“.

Dėka pažangos verslo plėtojimas skatina vietos užimtumą ir visų darbuotojų profesinį bei asmeninį tobulėjimą.

Industrinis požiūris.

Siekdama įveikti trigubą kokybės, našumo ir trumpų terminų iššūkį, kompanija gyvena požiūriu.

Projektavimo, planavimo ir darbo metodų racionalizavimas, sienų paruošimas, įvairių komponentų surinkimas sudarant „gatavas“ sistemas, paruoštas pristatyti į statybvietes.

Neprilygstamas pastatų konstrukcinių gaminių asortimentas buvo sukurtas taip, kad būtų galima lengvai pritaikyti viso statinio poreikiams.

Mes suteikiame savo partneriams rangovams galimybę plėtoti savo verslą padėdami jiems tapti lyderiais savo regionuose. Mes investuojame į partnerystę, remdamiesi geresnių sprendimų, kokybiškų paslaugų ir ilgalaikių santykių vertę.

Produktų sistemos yra sukurtos taip, kad būtų pasiektas ypatingas tvirtumas, ilgaamžiškumas ir dizaino lankstumas.
Kad ir koks būtų jūsų projektas, mes bendradarbiaujame su jumis, kad suteiktume neprilygstamą patirtį ir efektyviausią industrijos

Kodėl verta rinktis SIP namą?

SIP gamyba

Kokia kaina?

Vizitas gamykloje

Vizitas pas klientą

Vizitas statybvietėje

Susisiekite su mumis dabar!

Visada esame mielai pasiruošę bendradarbiauti. Užpildykite toliau pateiktą formą ir greitu metu su Jumis susisieksime

Spauskite įkelti arba tempkite failą čia.
Choose File
Dėkojame, jūsų užklausa, sėkmingai priimta.
Bandant išsiųsti pranešimą įvyko klaida. Pabandykite dar kartą vėliau.