Moduliniai namai

SIP modulinis namas. Nuostabus pabėgimas nuo šurmulio, triukšmo. Pilnai izoliuotas, šiltas, modernus, atitinkantis A++ klasę ir už gerą kainą. Vienas iš pagrindinių tokio namelio bruožų yra tai, kad jis toks universalus, o panaudojimo neriboja Jūsų vaizduotė!

Sodo namelis Jūsų sklype netoli miesto, vasarnamis pajūryje, nedidelis įmonės biuro pastatas miesto teritorijoje ar už jos, visa tai įmanoma su mūsų gamybos ir statybos SIP moduliniais namais!

Moduliniai nameliai – visiems Jūsų poreikiams!

Ecohouse išpildys Jūsų norą, kad ir koks jis bebūtų – turėti mažą poilsio namuką ar biurą, o gal namą šeimai arčiau gamtos – viskas įmanoma. Juk statoma pagal modulinės konstrukcijos principus, SIP technologiją ir atsižvelgiant į klimato zoną, kurioje stovės statinys. Taip kad galima nesijaudinti, nes vasarą – užtikrinta vėsa, o žiemą bus jaukiai šilta. Tvarus, ekologiškas ir praktiškas modulinis namelis pranoksiantis visus Jūsų lūkesčius!

Skydiniai pastatai gali būti pritaikomi bet kokiam poreikiui ir tikslui, ar tai būtų sodo nameliai, vasarnamiai, gyvenamieji namai ar kiti pastatai: pirtelės, sandėliukai, poilsio nameliai, dirbtuvės ir t. t. 

Ecohouse modulinis namukas – privalumai ir skirtumai

Nors moduliniai namai vis labiau populiarėja, bet dar ne visi žino ir supranta, kodėl tokie namai yra itin vertingi ir kodėl verta įsigyti. Moduliniai nameliai turi nemažai privalumų, kuriais ir skiriasi nuo tradicinių namų projektavimo, statybos ir kainos bei laiko atžvilgiu: 

 • Kaina. Moduliniai namai ir kiti SIP pastatai parduodami už žymiai mažesnę kainą nei tokios pat kvadratūros butai ar namai, kurie pastatyti įprastu būdu. 
 • Laikas. Modulinių namų statyba vyksta žymiai greičiau – pastatoma per 1 dieną ar kelias savaites, tai priklauso nuo: projekto sudėtingumo, kvadratūros, namo dydžio, papildomų dalių ir priedų (pvz., apdaila, interjeras ir t. t.).
 • Transformavimas. Esamas namelis vėliau gali būti transformuojamas (keičiamas), jei norima, pvz., didinti namuką, t. y. jo kvadratūrą, pridedant papildomus modulius arba atvirkščiai – mažinti (nuėmus atitinkamus modulius). Tai ypač patogu, jei šeimoje gimsta daugiau vaikų ir reikia daugiau kambarių – tai tiesiog reiktų kreiptis į „Ecohouse“ su prašymu dėl namuko pakeitimų. 
 • Paprasta statyba. Pagrindinių namo dalių gamyba vyksta gamykloje, o po to atvežama į nurodytą statybos vietą ir surenkama, pastatoma iš karto – per labai trumpą laikotarpį (nuo 1 dienos iki kelių savaičių). Taip kad tai žymiai trumpesnis statybos laikas nei ilgalaikiai įprastų namų statybos laikotarpiai. 
 • Tvarka statybvietėje. Mažiau netvarkos ir statybinių atliekų. Todėl, kad statybininkams nereikia nei daug įrangos, nei medžiagų. Tiesiog atvežamos dalys, iš kurių greitai statomas namas ar kitas statinys nepaliekant nieko nereikalingo teritorijoje. 
 • Lokacija. SIP namukas gali būti pastatytas bet kurioje vietoje, nes jam nebūtinas lygus paviršius. Todėl tokie statiniai statomi ir kalvotose vietovėse ar net miškuose. Taip pat ir šalia vandens: ežerų, upių ir kitų telkinių. Norintiems tikro privatumo ir vienumos tokie namukai išdygsta net visai nuo civilizacijos atitolusiose vietovėse, kuriose nėra elektros ir kitų komunikacijų. Tokiais atvejais pasirūpinama saulės baterijomis – esant pageidavimui jos įeina į projektą. Palyginus, įprastinius namus retai kada įmanoma pastatyti tokiose vietovėse.
 • Dokumentai. Įsikursite naujuose namuose žymiai greičiau ne tik dėl trumpų statybų terminų, bet ir dėl dokumentacijos, nes skydiniams namams taikoma supaprastinta tvarka tiek leidimams, tiek projektui, tiek kitiems reikalingiems dokumentams. O juk kitų namų statybai reikia ir daugiau dokumentų, ir laiko. Tad SIP projektai žymiai paprastesni ir šiuo atžvilgiu. 
 • Kokybė. Modulinis namas statomas itin kokybiškai, statybai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Pageidaujantiems moduliniai nameliai gali atitikti net A++ standartus. Kokybės atžvilgiu moduliniai namai niekuo nesiskiria nuo tradicinės statybos namų (plytinių, medinių ir kt.). Ecohouse namai ir nameliai bei kiti statiniai yra tvirti, funkcionalūs ir ilgaamžiai.
 • Lankstumas. Tai, kas neįmanoma su tradiciniais namais – tampa įmanoma su moduliniais! Statybos sprendimai, kurie gali būti įgyvendinti tik statant modulinį namą, nes įprasta statyba nėra galima. Pvz., tai itin aktualu, kai mažai vietos ar vietovė yra kalvota, ar daug drėgmės (šalia vanduo). Tuomet (pagal individualų projektą) tokie nameliai statomi ne tik atsižvelgiant į vietą, bet taip pat ir adaptuojant taip, kad atitiktų poreikius ir idėjas. 
 • Taupymas. Nuo pat pradžių iki statybos baigties ir po to dar ilgai sutaupoma visais atžvilgiais. Todėl, kad ne tik tokia statyba mažiau kainuoja ir greičiau pastatoma, bet ir dėl to, jog jau gyvenant moduliniame name yra žymiai mažesnės eksploatacijos išlaidos. Ką ne visada galima pasakyti apie tradicinės statybos namus, kurių išlaikymas dažnu atveju nemažai kainuoja.
 • Viskas viename. Modulinio namo projektas – pagal Jūsų norus, poreikius ir galimybes! Šie gyvenamieji būstai gali būti statomi jau su vidine apdaila, interjero elementais ir net baldais. Tai pat projekte galima numatyti ir visas inžinerines komunikacijas: vandentiekį, elektros instaliaciją, šildymą. Taip kad galite drąsiai projektuoti tai, kas jau seniai sukasi Jūsų galvoje, o jei dėl kažko abejojate – galite kreiptis į „Ecohouse“ specialistus dėl konsultacijos ar tiesiog aptarti būsimą modulinį statinį!

Kaip matyti iš išvardintų aukščiau privalumų ir skirtumų – galima teigti, jog moduliniai namai prilygsta tradiciniams namams, o kartais net ir pralenkia juos savo savybėmis. Todėl kiekvienas priėmęs sprendimą dėl tokio SIP projekto tikrai nepasigailės!

Modulinis namas – kokia statybos kaina?

Kadangi modulinių namų ir namukų yra įvairiausių, tai ir kaina skiriasi. Moduliniai namukai su kainom pateikiami visiems besidomintiems tokiais projektais. Apžiūrėti ar net išsirinkti Jums patikusį modulinį namelį galite mūsų „Ecohouse“ svetainėje, be to čia yra nemažai medžiagos apie SIP technologiją ir tokių statinių statybą, medžiagas ir savybes. Taip pat galima išsiųsti užpildytą užklausą – kokia sritis Jus domina, kokio namo norėtumėte, o gal jau turite projektą? Galite ir jį prisegti. 

„Ecohouse“ komanda visada pasiruošusi imtis naujo projekto ir džiuginti savo klientus nuostabiais moduliniais namais!

Susisiekite su mumis dabar!

Visada esame mielai pasiruošę bendradarbiauti. Užpildykite toliau pateiktą formą ir greitu metu su Jumis susisieksime

Spauskite įkelti arba tempkite failą čia.
Choose File
Dėkojame, jūsų užklausa, sėkmingai priimta.
Bandant išsiųsti pranešimą įvyko klaida. Pabandykite dar kartą vėliau.