Moduliniai namai

SIP modulinis namas. Nuostabus pabėgimas nuo šurmulio, triukšmo. Moduliniai nameliai yra pilnai izoliuoti, šilti, modernūs, atitinkantys A++ klasę ir už gerą kainą. Vienas iš pagrindinių tokio namelio bruožų yra tai, kad jis toks universalus, o panaudojimo neriboja Jūsų vaizduotė!

Sodo namelis Jūsų sklype netoli miesto, vasarnamis pajūryje, nedidelis įmonės biuro pastatas ar modulinis namukas miesto teritorijoje ar už jos, ar tiesiog sandėliukai – visa tai įmanoma su mūsų gamybos ir statybos SIP moduliniais namais!

Moduliniai nameliai – visiems Jūsų poreikiams!

Ecohouse išpildys Jūsų norą, kad ir koks jis bebūtų – turėti mažą poilsio namuką ar biurą, o gal namą šeimai arčiau gamtos – viskas įmanoma. Juk statoma pagal modulinės konstrukcijos principus, SIP technologiją ir atsižvelgiant į klimato zoną, kurioje stovės statinys. Taip kad galima nesijaudinti, nes vasarą – užtikrinta vėsa, o žiemą bus jaukiai šilta. Tvarus, ekologiškas ir praktiškas modulinis namelis pranoksiantis visus Jūsų lūkesčius, kainos atžvilgiu irgi! Todėl, kad modulinių namelių kaina iš tiesų maža.

Skydiniai pastatai gali būti pritaikomi bet kokiam poreikiui ir tikslui, ar tai būtų moduliniai namai, sodo nameliai, vasarnamiai, gyvenamieji namai ar kiti pastatai: pirtelės, sandėliukai, poilsio nameliai, dirbtuvės ir t. t. Taip pat yra ir su kainom – atitiks kiekvieno galimybes.

Ecohouse modulinis namukas – privalumai ir skirtumai

Nors moduliniai namai vis labiau populiarėja, bet dar ne visi žino ir supranta, kodėl tokie namai yra itin vertingi ir kodėl verta įsigyti. Moduliniai nameliai turi nemažai privalumų, kuriais ir skiriasi nuo tradicinių namų projektavimo, statybos ir kainos bei laiko atžvilgiu:

 • Kaina. Moduliniai namai ir kiti SIP pastatai parduodami už žymiai mažesnę kainą nei tokios pat kvadratūros butai ar namai, kurie pastatyti įprastu būdu. Galima sakyti, jog iš tikro yra pigūs. Taip kad neabejokite – modulinių namų kainos tikrai Jus pradžiugins!
 • Laikas. Modulinių namų statyba vyksta žymiai greičiau – pastatoma per 1 dieną ar kelias savaites, tai priklauso nuo: projekto sudėtingumo, kvadratūros, namo dydžio, papildomų dalių ir priedų (pvz., apdaila, interjeras ir t. t.). Ypač greitai pastatomas sandėliukas, o juk tokio prisireikia, ar ne?
 • Transformavimas. Parduodamas modulinis namas yra vienoks, o po to tampa kitoks ir tai ne iš fantastikos sferos. Esamas namelis vėliau gali būti transformuojamas (keičiamas), jei norima, pvz., didinti namuką, t. y. jo kvadratūrą, pridedant papildomus modulius arba atvirkščiai – mažinti (nuėmus atitinkamus modulius). Tai ypač patogu, jei šeimoje gimsta daugiau vaikų ir reikia daugiau kambarių – tai tiesiog reiktų kreiptis į „Ecohouse“ su prašymu dėl namuko pakeitimų. Ir bus pastatyti reikiami moduliniai nameliai.
 • Paprasta statyba. Pagrindinių namo dalių gamyba vyksta gamykloje, o po to atvežama į nurodytą statybos vietą ir surenkama, pastatoma iš karto – per labai trumpą laikotarpį (nuo 1 dienos iki kelių savaičių). Taip kad tai žymiai trumpesnis statybos laikas nei ilgalaikiai įprastų namų statybos laikotarpiai. Tokie yra moduliniai nameliai, kuruose galima tikrai greitai įsikurti.
 • Tvarka statybvietėje. Mažiau netvarkos ir statybinių atliekų. Todėl, kad statybininkams nereikia nei daug įrangos, nei medžiagų. Tiesiog atvežamos dalys, iš kurių greitai statomas namas ar kitas statinys nepaliekant nieko nereikalingo teritorijoje. Moduliniai namai turi tokį privalumą, kas patinka daugeliui.
 • Lokacija. SIP namukas gali būti pastatytas bet kurioje vietoje, nes jam nebūtinas lygus paviršius. Todėl tokie statiniai (moduliniai namai) statomi ir kalvotose vietovėse ar net miškuose. Taip pat ir šalia vandens: ežerų, upių ir kitų telkinių. Norintiems tikro privatumo ir vienumos toks modulinis sodo namas ar vasarnamis gali išdygti net visai nuo civilizacijos atitolusiose vietovėse, kuriose nėra elektros ir kitų komunikacijų. Tokiais atvejais pasirūpinama saulės baterijomis – esant pageidavimui jos įeina į projektą. Palyginus, įprastinius namus retai kada įmanoma pastatyti tokiose vietovėse. Tad Jus džiugins norimoje lokacijoje esantys moduliniai namai.
 • Dokumentai. Įsikursite naujuose namuose žymiai greičiau ne tik dėl trumpų statybų terminų, bet ir dėl dokumentacijos, nes skydiniams namams taikoma supaprastinta tvarka tiek leidimams, tiek projektui, tiek kitiems reikalingiems dokumentams. O juk kitų namų statybai reikia ir daugiau dokumentų, ir laiko. Tad SIP projektai žymiai paprastesni ir šiuo atžvilgiu. Tai ypač patinka žmonėms, nes moduliniai namai leidžia greičiau įsikurti.
 • Kokybė. Modulinis namas statomas itin kokybiškai, statybai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Pageidaujantiems moduliniai nameliai gali atitikti net A++ standartus. Kokybės atžvilgiu moduliniai namai niekuo nesiskiria nuo tradicinės statybos namų (plytinių, medinių ir kt.). Ecohouse namai ir nameliai bei kiti statiniai yra tvirti, funkcionalūs ir ilgaamžiai.
 • Lankstumas. Tai, kas neįmanoma su tradiciniais namais – tampa įmanoma su moduliniais! Modulinių namų gamyba ir statybos sprendimai, kurie gali būti įgyvendinti tik statant modulinį namą, nes įprasta statyba nėra galima. Pvz., tai itin aktualu, kai mažai vietos ar vietovė yra kalvota, ar daug drėgmės (šalia vanduo). Tuomet (pagal individualų projektą) tokie moduliniai nameliai statomi ne tik atsižvelgiant į vietą, bet taip pat ir adaptuojant taip, kad atitiktų poreikius ir idėjas.
 • Taupymas. Nuo pat pradžių iki statybos baigties ir po to dar ilgai sutaupoma visais atžvilgiais. Todėl, kad ne tik tokia statyba mažiau kainuoja ir greičiau pastatoma, bet ir dėl to, jog jau gyvenant moduliniame name yra žymiai mažesnės eksploatacijos išlaidos. Ką ne visada galima pasakyti apie tradicinės statybos namus, kurių išlaikymas dažnu atveju nemažai kainuoja.
 • Viskas viename. Modulinio namo projektas – pagal Jūsų norus, poreikius ir galimybes! Taip pat įmanomi moduliniai namai su pilna apdaila. Šie gyvenamieji būstai gali būti statomi jau su vidine apdaila, interjero elementais ir net baldais, pvz., toks gali būti modulinis sodo namas (pvz., 80m2). Tai pat projekte galima numatyti ir visas inžinerines komunikacijas: vandentiekį, elektros instaliaciją, šildymą. Taip kad galite drąsiai projektuoti tai, kas jau seniai sukasi Jūsų galvoje, o jei dėl kažko abejojate – galite kreiptis į „Ecohouse“ specialistus dėl konsultacijos ar tiesiog aptarti būsimą modulinį statinį!

Kaip matyti iš išvardintų aukščiau privalumų ir skirtumų – galima teigti, jog moduliniai namai prilygsta tradiciniams namams, o kartais net ir pralenkia juos savo savybėmis. Todėl kiekvienas priėmęs sprendimą dėl tokio SIP projekto tikrai nepasigailės! Namas ar modulinis sodo namas tiks ir patiks!

Kaip išsirinkti ir įsirengti modulinį namą?

Išsirinkti savo naująjį būstą – iš tiesų nelengva, net ganėtinai sudėtinga. Dažnas paklaustų savęs, kodėl šitaip, dėl ko taip ilgai neapsisprendžiama, ko norisi… Abejonių priežastis labai paprasta – juk naujuosiuose namuose teks gyventi ilgai ir į jį yra investuojami nemaži pinigai. Suprantama, jog tai nėra kažkoks paprastas daiktas ar saldainis nupirktas parduotuvėje, kuris, jei nepatinka, gali būti išmestas ir užmirštas, ir tikrai visiškai negaila išleistų pinigų tokiam pirkiniui. O štai namai – tai jau visiškai kas kita, tai vieta, kurioje norėsis laimingai gyventi visą gyvenimą. Tad būstas turi būti pasirinktas ir pastatytas taip, kad atitiktų visus poreikius ir lūkesčius bei norus. Savaime aišku, jog namas taip pat turėtų būti komfortiškas ir jaukus bei šiltas. Juk kiekvienam žmogui norisi namų, į kuriuos norisi sugrįžti iš bet kurios vietos šioje planetoje – ar iš darbo, ar iš komandiruočių, ar iš kelionių.

Taip kad renkantis namus būtina nuspręsti, ko iš tikro norite ir kaip Jūs juos įsivaizduojate? Modulinis namas – tai jau puikus sprendimas. Tačiau vertėtų nuspręsti, kas ir kaip jame turėtų būti. Galima būtų sudaryti sąrašą, kuriame būtų išdėstyti svarbiausi punktai: biudžetas, matmenys, projektas, interjero pageidavimai.

1. Biudžetas.
Fantazuoti galima daug, bet beveik viskas įsiremia į finansus, t. y. biudžetą. Tad, jei tai įmanoma, tai reikėtų nusibrėžti sumą (nuo minimalios iki maksimalios), kurią galėsite išleisti naujiems namams. Žinoma, jog būna taip, kad finansai yra neribojami, tuomet visi norai gali būti išpildyti. Tačiau taip būna retai. Dažnu atveju prireikia tilpti į „biudžetinius rėmus“.

2. Matmenys.
Turėdami prieš akis savo finansines galimybes galėsite lengviau apsispręsti dėl to, kokio dydžio modulinis namas yra įmanomas. Juk, savaime aišku, kuo didesnė kvadratūra, tuo daugiau kainuoja. Dėl matmenų itin dažnu atveju lengviau nuspręsti, nes būna aišku, kiek kokių patalpų reikės ir kokia daugmaž kvadratūra turėtų būti kiekvienoje patalpoje. Susirašius viską ant lapo – iškyla žymiai aiškesnis vaizdas, koks turėtų būti modulinis namelis.

3. Projektas.
Projektas – tai labai svarbus dalykas prieš statant bet kokį statinį. Jame viskas tiksliai išdėstyta – kurioje sklypo vietoje turėtų būti pastatytas modulinis namas. Taip pat projekte detaliai išdėstyta, koks namas bus statomas – forma, matmenys, aukštų kiekis, kur langai, durys ir visa kita informacija, kuri susijusi su pastatu. Labai gerai turėti prieš akis projektą, nes matyti, kaip turės atrodyti būsimas namas. Šitaip niekaip nesigautų nupirkti katę maiše. Todėl, kad viskas aišku, „juodai ant balto“. Tuo labiau, jog projekto kūrimo metu galima į jį sudėti savas idėjas, norus, poreikius ir pamatyti, kaip tai atrodo – pvz., ar lūkesčiai telpa į kvadratūrą. Daugelis atvejų yra įmanoma pasidaryti būsto vizualizaciją, tad dar geriau matosi būsimi namai.

4. Interjero pageidavimai.
Bene maloniausia dalis – kiekviename kambaryje ir kitose patalpose (pvz., virtuvėje) susidėlioti, kur kas bus ir kaip atrodys. Čia jau vaizduotei nėra ribų. Juk norisi, kad būtų malonu akiai, bet tuo pačiu būtų komfortiška ir viskas būtų tarpusavyje suderinta– atspalviai, medžiagos, raštai ir t. t. Nuo šviestuvų ir užuolaidų iki baldų ir įvairių interjero detalių. Taip kad tikrai yra ką veikti ir tokiais dalykais galima užsiimti, kai dar tik projektuojama arba net ir anksčiau. Jei trūksta savų idėjų – galima peržiūrėti daugybę vaizdingos informacijos, kaip žmonės įsirengia modulinius namus. Kad ir kas būtų pasirinkta – svarbiausia, kad patiktų namų šeimininkams!

Taip kad vertėtų rinktis tokį namą, kad kiekvienas namiškis jaustųsi jame kuo geriau. Taip pat, kad jame būtų erdvios patalpos – būtent tokios, kokių reikia jums. Kiti dalykai – interjeras, virtuvė su visa reikalinga technika ir tinkamai įrengtas vonios kambarys. Kad ir kas būtų pasirinkta – svarbiausia, kad patiktų namų šeimininkams!

Modulinis namas – kokia statybos kaina?

Kadangi modulinių namų ir namukų yra įvairiausių, tai ir kaina skiriasi, pvz., neįrengti ar įrengti moduliniai namai. Moduliniai namukai su kainom pateikiami visiems besidomintiems tokiais projektais. Apžiūrėti ar net išsirinkti Jums patikusį modulinį namelį galite mūsų „Ecohouse“ svetainėje, be to čia yra nemažai medžiagos apie SIP technologiją ir tokių statinių statybą, medžiagas ir savybes. Statybos vykdomos šiuose miestuose: Kaunas, Vilnius ir jų apskrityse. Taip pat galima išsiųsti užpildytą užklausą – kokia sritis Jus domina, kokios yra modulinių namų kainos, kokie moduliniai nameliai ar vasarnamiai Jums patinka, o gal jau turite projektą? Galite ir jį prisegti.

„Ecohouse“ komanda visada pasiruošusi imtis naujo projekto ir džiuginti savo klientus nuostabiais moduliniais namais! Tuo labiau, jog atsiliepimai patys geriausi.

Susisiekite su mumis dabar!

Visada esame mielai pasiruošę bendradarbiauti. Užpildykite toliau pateiktą formą ir greitu metu su Jumis susisieksime

Spauskite įkelti arba tempkite failą čia.
Choose File
Dėkojame, jūsų užklausa, sėkmingai priimta.
Bandant išsiųsti pranešimą įvyko klaida. Pabandykite dar kartą vėliau.