Projektuokite be ribų – statykite su mažesne rizika.

Architektai ir projektuotojai.

Skydais paremta statybos sistema gali būti suprojektuota taip, kad būtų galima sukonstruoti bet kokio stiliaus statinius nuo labai tradicinio iki modernaus. Standartizuoti skydų dydžiai ir jungiamieji komponentai leidžia ypač lengvai ir laisvai atlikti įvairias konfigūracijas. Naudojant skydų plokštes, rūpinamasi pastato energijos efektyvumu ir pritaikymu daugybei apdailos būdų, įskaitant tinką, plytų, medienos apdailą, kompozicinę plokštę ar net akmenį.

Kadangi mūsų skydų sistemos yra tiksliai pagamintos gamykloje, jos greitai ir tiksliai sujungiamos statybos vietoje. Tai reiškia, kad pastatas laikysis pradinių planuotų matmenų, išlaikant labai griežtas tolerancijas. Be to, architektūros užmanymai, nėra palikti atsitiktinumui, juos galima pagaminti gamykloje ir tada be klaidų sukonstruoti statybos vietoje.

Susisiekti su mumis

Savarankiški statybininkai – Kurkite pasitikėdami savimi.

Pats sau statytojas.

Kaip savarankiškas statytojas norėsite pasitikėti, kad pasirinkta sistema suteiks kokybę, našumą ir stilių, kurio siekiate. Jūs taip pat norite būti saugūs žinodami, kad jūsų namus galima pristatyti laiku ir atsižvelgiant į biudžetą. Skydais paremta statybos sistema sukurta tenkinti visus šiuos poreikius ir žymiai sumažinti išlaidų riziką ir laiko viršijimą, susijusį su statybų procesais.

Kai kurie darbo su ECOHOUSE Building systems pranašumai yra

  • Paruošti pastatų projektai.
  • Greitas statybų laikas naudojant mūsų PANO skydų sistemas.
  • Konkurencingos prekybos kainos.
  • Tarptautinė parama pardavimams ir rinkodarai.

Kviečiame bendradarbiavimui

Kvalifikuotus meistrus, stalius.
Agentus, partnerius turinčius tinkamas sąlygas parduoti mūsų sistemas.

Mes teikiame pilną mokymą, konsultacijas ir nuolatinį palaikymą, kad padėti mūsų montuotojams ir agentams.

Susisiekti su mumis

Greičiau pakvieskite naujakurius į svajonių namus.

Vystytojai.

Skydinių namų statybos sistemų paruošiamasis procesas, kuris leidžia mums dirbti su klientais visoje Europoje, kad efektyviai ir efektingai sukurtų unikalias gyvenvietes, atitinkančias visus jų kriterijus.

Galutinis surenkamųjų namų patrauklumas yra tas, kad pirkėjai gali bendradarbiauti su projektavimo komandomis, norėdami parengti užsakytą architektūrinį planą – suteikdami jiems galimybę savo svajonių namą pastatyti nuo svajonės pagal jų specifikacijas. Turėdami laisvę planavimui, parinkti medžiagas ir pažangias energiją taupančias technologijas, kurias įdiegiame jūsų pačių projektuojamame kvartale, jūsų pastatas bus visiškai pritaikytas tiek viduje ir tiek išorėje.

Namo komplektai, formuojami iš skydų dramatiškai supaprastina statybų procesą – jūsų statybų aikštelėje pastatai surenkami vos per kelias dienas. Jūsų naujas namas iki raktų yra pastatytas laikantis aukščiausių standartų, vienas po kito,  suteikiant jums viską, ko reikia, kad vėliau per trumpiausią laiką pakviestumėte naujakurius į svajonės namus.

Parodykite mums, kaip atrodo jūsų svajonių namai. Mes pasirūpinsime likusia dalimi.

Susisiekti su mumis

Susisiekite su mumis dabar!

Visada esame mielai pasiruošę bendradarbiauti. Užpildykite toliau pateiktą formą ir greitu metu su Jumis susisieksime

Spauskite įkelti arba tempkite failą čia.
Choose File
Dėkojame, jūsų užklausa, sėkmingai priimta.
Bandant išsiųsti pranešimą įvyko klaida. Pabandykite dar kartą vėliau.