Išorės sienos apdaila.

Informacija ruošiama

Išorės sienos apdaila.

Skirtingos fasado apdailos rūšys pasižymi savitomis savybės, todėl būtina apsvarstyti ne tik dizaino, tačiau saugumo ir savikainos aspektus prieš priimant sprendimą. Pluoštinis cementas, medis, kompozitas, klinkeris, tinkas, skalūnas, metalas – tai tik keletas medžiagų iš kurių galima rinktis atliekant namo išorės apdailą.
Be estetinės funkcijos, dekoratyvinei apdailai taip pat tenka atlikti apsauginę nuo oro sąlygų (liūčių, vėjų, temperatūrų skirtumo) funkciją.
Skydų sistemos konstrukcijos gali būti naudojamos tiek sausam, tiek šlapiam išorės sienų apdailos būdui.

Kai pasirenkamas formuoti viensluoksnis skydas, svarbu tinkamai sandarinti kevalo sienas.
Didžiausią sandarumo efektą užtikrina izoliacinės plėvelės. Difuzinės arba kvėpuojančios plėvelės sukuria barjerą iš išorės į konstrukciją patekti drėgmei, sulaiko oro sroves, bet tuo pačiu metu iš vidaus praleidžia vandens garus. Darbinis arba funkcinis statybinės plėvelės sluoksnio storis (FSS)  yra pagrindinis plėvelės efektyvumo  (ne stiprumo!) rodiklis: kiek plėvelė laidi vandens garams, bet nelaidi vėjui ir vandeniui. Garo izoliaciją galima pritvirtinti klijuojant ant konstrukcijų dvipusio lipnumo juostą bei pritvirtinant kabėmis.
Tvirtinamos obliuotos medienos lotelės, formuojasi vėdinamas oro tarpas ir tvirtinama galutinis apdailos medžiaga.

Kai pasirenkamas būdas papildomai namo kevalą šiltinti putplasčiu, galimas šlapio fasado apdailos įrengimas. Šiltinant fasadą Pirmiausia turi būti reikiamai paruoštas paviršius: nuvalyti nešvarumai, padengtas gruntu. Putplasčio plokštės prie paviršiaus klijuojamos tam tikslui skirtais klijais, nepaliekant tarpų tarp sienos ir plokštės. Klijai ištisine linija tepami plokščių perimetru ir dar mažiausiai 2-4vietose plokščių vidurinėje dalyje. Kad šiltinimo sluoksnio apvalkale nesusidarytų šilumos tiltelių, sandūros tarp atskirų plokščių neklijuojamos, plokštės tampriai priglaudžiamos viena prie kitos, cementinio pagrindo klijų neturi patekti į tarpus tarp plokščių. Montuojant termoizoliacines plokštes svarbu, kad tarp plokščių neliktų tarpų, į kuriuos gali patekti vanduo, drėgmė.

Pasiūla

Susisiekite su mumis dabar!

Visada esame mielai pasiruošę bendradarbiauti. Užpildykite toliau pateiktą formą ir greitu metu su Jumis susisieksime

Spauskite įkelti arba tempkite failą čia.
Choose File
Dėkojame, jūsų užklausa, sėkmingai priimta.
Bandant išsiųsti pranešimą įvyko klaida. Pabandykite dar kartą vėliau.