Kiekviena trasa, kiekvienos varžybos – nauja istorija.

Arūnas Gelažninkas – laikomas vienu greičiausių Lietuvos motosporto lenktynininkų. Taip pat – Dakaro dalyvis, debiutavęs 2019 metais.
2021 metais Saudo Arabijoje rengiamame Dakaro ralyje Lietuva turi pirmą istorijoje čempioną – motociklininkas Arūnas Gelažninkas laimėjo „vienišių“ įskaitos karūną.

Raktas į gerą pasirodymą Dakare paprastai yra pasiruošimas.

Dakaro ralio varžyboms pradedama ruoštis rugsėjį. Arūnas pasakoja, kad tai disciplinos ir daug koncentracijos reikalaujantis laikotarpis. 2021 m. Pasiekęs geriausią formą, kokia tik galėjo būti; gerai pailsėjęs ir pasirengęs laukiančiam iššūkiui startavo  #ZigmasDakarteam.
A. Gelažninkas viso Dakaro metu demonstravo pakankamą tempą ir stabilumą, kas leido iškart įsiveržti į „vienišių“ įskaitos lyderius.
„Manau, kad Dakaro dvasia daro šias lenktynes išskirtines. Nors važiuoji savarankiškai, niekada nebūsi vienas.“ – kalbėjo A.Gelažninkas po podiumo apdovanojimų.

Iškovota istorinė pergalė ne tik sau, bet ir bendruomenei.

Pasak Arūno – „Apskritai manau, kad tai puikiai tinka bekelės lenktynių reputacijai ir dėmesiui mano šalyje. Tai sporto šaka, kuriai paprastai skiriama nedaug dėmesio, tačiau dėl savo pasiekimų buvau pagrindinė naujiena.“

Arūnas po istorinės pergalės ir rekordo toliau treniruos kitus profesionalus ir mėgėjus, norinčius prisijaukinti bekelę ir krosinius motociklus.

Sekite Arūno Gelažninko žygius oficialiame tinklapyje https://agdakar.lt/

Ecohouse Building systems būdami Arūno Gelažninko komandos rėmėjai sveikina ir didžiuojasi pasiektomis pergalėmis.