Pamatų sprendimai.

Reikia įdėti pastangų ir dėmesio užtikrinant tikslumą pamatų lygyje, kitaip skydo montavimo procesas gali turėti poveikį montuojant sienas. Pagrindo teisingumas, atsižvelgiant į lygį, kvadratą ir bendruosius matmenis. Nedidelis nukrypimas gali įtakoti milžiniškus neatitikimus.
Skydai gali būti montuojami ant pamatų, kur pamatų plotis pilnai suteikia vietos tiek sienos skydui, tiek ir grindų sijų tvirtinimui.
Ant paruošto pamato pagrindo tvirtinamas medienos tašo karkasas per visą perimetrą. Ant jo bus tvirtinami sienų skydai.

Gręžtiniai su montuojamu karkasu virš grunto.

Gręžtinius pamatus sudaro dvi dalys – poliai ir juos jungianti antžeminė dalis – rostverkas.
Viršutinė pamato dalis arba rostverkas polius sujungia į vieną konstrukciją ir poliams pastato apkrovas paskirsto proporcingai. tOks pamatų sprendimas pasirenkamas, kai nevykdomi grunto judinimo darbai.

Liktiniai su U formos polistireniniais klojiniais.

Naudojant šį sprendimą, iš specialiai išfrezuotų puplasčio plokščių, suformuojami liktiniai klojiniai. Klojiniuose įrengtas armatūros karkasas sutvirtinamas su polių armatūros karkasu. Klojiniai ir poliai liejami betonu.
Tokiu būdu vienu įrengimo etapu atliekamos dvi darbo fazės: suformuojamas klojinys rostverko išliejimui ir pamatai apšiltinami iš trijų pusių. Taip gaunamas šiltas monolitinis pamatas.

Plokštuminiai.

Įsirenginėjant plokštuminius pamatus, daugelis darbų padaroma vienu metu: įvedamos visos namo komunikacijos, įrengiama grindų šildymo sistema, išvedžiojami visi santechnikos taškai, padaromos juodgrindės bei atliekamos drenažo ir lietaus nuvedimo sistemos.
Šių pamatų privalumas tas, jog šiuos pamatus galima rinktis ir tuomet, kai gruntinės sąlygos namo statybai yra prastos.

Susisiekite su mumis dabar!

Visada esame mielai pasiruošę bendradarbiauti. Užpildykite toliau pateiktą formą ir greitu metu su Jumis susisieksime

Spauskite įkelti arba tempkite failą čia.
Choose File
Dėkojame, jūsų užklausa, sėkmingai priimta.
Bandant išsiųsti pranešimą įvyko klaida. Pabandykite dar kartą vėliau.