Pertvarų sprendimai.

Yra sukurta, išbandyta ir sėkmingai montuojama daugybė įvairių konstrukcijų, kurios pasižymi skirtingomis savybėmis, todėl teisingam pasirinkimui reikėtų konsultuotis su projektuotoju ir kreiptis į patyrusius specialistus. Didžiausias privalumas, kad po atlikto pirmo darbų etapo, kai sumontuojamas namo kevalas, nereikia laukti kol viskas turi išdžiūti (tai reikalinga vykdant mūro darbus), o darbai gali būti tęsiami toliau. Gali būti parenkamos kelios sausos statybos konstrukcijų sistemos

SIP skydai.

Viduje esančioms pertvaroms statyti gali būti naudojamos tos pačios statybinės medžiagos kaip ir išorinėms namo sienoms. Svarbu laikytis numatyto projekto ir vietose kur neturėtų būti didelės sienų apkrovos, pertvarų įrengimui naudoti lengvesnes medžiagas.

Skydai su Magnio oksido plokšte.

Magnio oksidas yra revoliucinis produktas gaminamas mineralų pagrindu, netoksiškas, atsparus vandeniui, atsparus ugniai ir nepaprastai stiprus. Tobula statybinė medžiaga. Skydas su MGO plokšte turi daug privalumų. Pertvaros suformuotos su MGO skydais yra paruoštos tiesioginiam glaistymui ir apdailai.

Skydai su Magnio oksido plokšte ir akmens vata šerdyje.

Norint užtikrinti gerą garso izoliacijos lygį, vertiname pertvarų montavimą MGOA skydais. Tokie skydai formuojami šerdyje, izoliaciniame sluoksnyje naudojant nedegias, apkrovą laikančias ypač efektyvias šilumos izoliacijos iš akmens vatos plokštės.  Šios plokštės yra atsparios šarmams. Jos yra laidžios vandens garams, todėl drėgmė šilumos izoliacijos sluoksnyje nesikaupia, o plokščių matmenys išlieka stabilūs veikiant ir temperatūrai ir drėgmei.

Gipsas visa laiką bus silpnesnė ir prasčiau garsą izoliuojanti medžiaga.
Daiktų kabinimas taip pat yra uždavinys, kuris turi savo sprendimus.

Susisiekite su mumis dabar!

Visada esame mielai pasiruošę bendradarbiauti. Užpildykite toliau pateiktą formą ir greitu metu su Jumis susisieksime

Spauskite įkelti arba tempkite failą čia.
Choose File
Dėkojame, jūsų užklausa, sėkmingai priimta.
Bandant išsiųsti pranešimą įvyko klaida. Pabandykite dar kartą vėliau.