Maumedžio dailylentės.

Maumedžio dailylentės.

Maumedis priskiriamas prie pusiau kietos medienos ir pasižymi dideliu sakingumu.  Maumedžio mediena yra sakinga, kieta ir atspari puvimui, be to, jos fizikinės mechaninės savybės geresnės nei kitų spygliuočių. Tai gi jos nereikia impregnuoti nuo puvimo, pakanka tik alyvuoti dažyve 1kartą. Dailylentes galima pasirinkti obliuotu arba šiurkščiu paviršiumi.
Dailylentės obliuotu paviršiumi – šių dailylenčių gamybos proceso metu užsidaro medienos poros, todel medienos apsaugos ir apdailos priemonės mažiau įsiskverbia į gaminio paviršių. Veikiami intensyvių ultravioletinių saulės spindulių ir atmosferinio poveikio, dažyti dailylenčių paviršiai pradeda pilkėti ir blukti.

Dailylentės šiurkščiu paviršiumi – šių dailylenčių matomos pusės paviršius yra išgaunamas specialiu juostiniu pjūklu. Šios gamybos proceso metu, šiurkštaus paviršiaus dailylenčių, medienos poros atsidaro. Tai leidžia medienos apsaugos ir apdailos priemonėms giliai įsiskverbti į šiurkštų gaminio paviršių, tai užtikrina šio tipo dailylenčių didesnį ilgaamšiškumą, kuris yra apie 30 % ilgesnis lyginant su obliuoto paviršiaus dailylentėmis.

Maumedžio dailylentė

Susisiekite su mumis dabar!

Visada esame mielai pasiruošę bendradarbiauti. Užpildykite toliau pateiktą formą ir greitu metu su Jumis susisieksime

Spauskite įkelti arba tempkite failą čia.
Choose File
Dėkojame, jūsų užklausa, sėkmingai priimta.
Bandant išsiųsti pranešimą įvyko klaida. Pabandykite dar kartą vėliau.