Sraigtiniai pamatai.

Sraigtiniai pamatai.

Keletas rekomendacijų dėl pamatų pasirinkimo, priklausomai nuo jūsų planuojamo statinio.

Svarbu, montuojant sunkesnes konstrukcijas, padaryti grunto tyrimą tam, kad nesukti sraigto į durpės ar tvirto/nusistovėjusio grunto neturintį pagrindą. Sraigtinių pamatų montavimo laikas yra daug trumpesnis nei betoninių pamatų. Pamatus standartiniam nameliui susukame per kelias valandas, iškart po to galima surinkinėti medinę dalį. Namui sraigtinius pamatus paruošiame per 1-2 dienas. Atitinkamai pagal numatomas apkrovas pamatams ir konstrukcijos ypatumus pasirenkamas tinkamiausias sraigtas iš plataus sraigtų asortimento ir specialiu suktuvu įsriegiamas į pagrindą.

Mediniams namams, angarams, pirtims rekomenduojame rinktis M serijos sraigtinius pamatus. M serijos sraigtų ilgiai yra nuo 800mm iki 3000mm. M serijos sraigto viršūnė turi šešiakampę plokštelę (tvirtinimas šešiais varžtais ir per centrą, ilgasriegio vietą). M serijos sraigtų pagalba, mes galime lengvai suniveliuoti aukščius ir gauti lygią plokštumą konstruktyvui.

Pavėsinėms, terasoms, garažams, stoginėms, malkinėms, tvoroms, pandusams rekomenduojame rinktis U serijos sraigtus. U serijos sraigtų ilgiai yra 550mm, 730mm ir 865mm. Sekantis svarbus matmuo yra tarpai tarp sraigto viršūnės, kuri yra su auselėmis. Auselių tarpas gali būti 71mm, 91mm ir 111mm. Priklausomai nuo planuojamos naudoti medienos ar metalinių stačiakampių vamzdžių matmenų, galima rinktis tarp šių auselių matmenų.

Sraigtiniai pamatai

Susisiekite su mumis dabar!

Visada esame mielai pasiruošę bendradarbiauti. Užpildykite toliau pateiktą formą ir greitu metu su Jumis susisieksime

Spauskite įkelti arba tempkite failą čia.
Choose File
Dėkojame, jūsų užklausa, sėkmingai priimta.
Bandant išsiųsti pranešimą įvyko klaida. Pabandykite dar kartą vėliau.